Realitní kancelář Shiffer-reality - nabízíme prodej i pronájem nemovitostí - rodinné domy, byty,pozemky, chaty, chalupy a nebytové prostory. Věříme, že si z naší nabídky vyberete nemovitost,která bude splňovat všechny Vaše požadavky. Naše realitní kancelář se zaměřuje předevšímna prodej bytů, pronájem bytů, prodej domů,pronájem domů, prodej nebytových prostor,pronájem nebytových prostor, prodej pozemků.
Sny se plní s SHIFFER REALITY
konktaktujte nás
volejte: 731 164 109
pište: info@shiffer-reality.cz

Rychlá volba:

Nejdůležitější fáze budování nového bydlení se odehrává ještě předtím, než začnete projekt ovat a stavět. Na co dávat pozor při výběru pozemku pro stavbu rodinn ého domu a jak se vyhnout pozemkům na satelitn ích sídlištích, radí architekt Tomáš Klanc.

Ideální samozřejmě je, když máme na rekonstrukci dostatek vlastních prostředků a nemusíme si nikde půjčovat. To znamená plánovat dopředu a potřebné prostředky naspořit. Pokud jde o běžnou údržbu domu, víme dopředu, že budeme muset nějaké opravy provádět, a měli bychom si tedy finanční prostředky odkládat stranou průběžně. Vhodným nástrojem k tomuto účelu je stavební spoření. Jednak v jeho průběhu můžeme získávat příspěvky, jimiž stát údržbu bytového fondu podporuje, ale hlavní výhodou je to, že bude-li to situace vyžadovat, nemusíme čekat, až našetříme celou částku potřebnou k rekonstrukci,
ale můžeme si část kdykoliv půjčit za zvýhodněných podmínek. Jestliže jsme takové přípravy zanedbali nebo potřebujeme provést rekonstrukci většího rozsahu či rekonstrukci neplánovanou, nezbývá nic jiného než žádat o úvěr. Možnosti jsou v podstatě dvě: hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření (v tomto případě se bude pravděpodobně jednat o úvěr překlenovací). Obě varianty si nejlépe ukážeme na konkrétních příkladech.

Zobrazuji všechny záznamy. ( celkem 2)