Realitní kancelář Shiffer-reality - nabízíme prodej i pronájem nemovitostí - rodinné domy, byty,pozemky, chaty, chalupy a nebytové prostory. Věříme, že si z naší nabídky vyberete nemovitost,která bude splňovat všechny Vaše požadavky. Naše realitní kancelář se zaměřuje předevšímna prodej bytů, pronájem bytů, prodej domů,pronájem domů, prodej nebytových prostor,pronájem nebytových prostor, prodej pozemků.
Sny se plní s SHIFFER REALITY
konktaktujte nás
volejte: 731 164 109
pište: info@shiffer-reality.cz

Rychlá volba:

Truhlářské výtvory Josefa Zajíčka nemají konkurenci

Město Touškov - Pokud hledáte šikovného truhláře, který vám vyrobí cokoliv a zároveň splní vaši představu, není zde nikdo jiný než Josef Zajíček z Města Touškova. Pod jeho rukama vznikají okna, dveře, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, můstky přes zahradní jezírka nebo mlýnská kola.

Truhlář Josef Zajíček z Města Touškova.
Autor: Redakce DENÍK
Motto: „Když zakázku nestihnu já, mohl by ji stihnout někdo jiný."

Důvodem, proč jsem za panem Zajíčkem přišla je, že chceme společně s Velkopopovickým Kozlem a čtenáři Deníku najít nejšikovnějšího fachmana plzeňského regionu, kterého pak Kozel odmění za poctivou práci a jeho řemeslný kumšt.

Tip na truhláře Josefa Zajíčka zaslal jeho zákazník Josef Hartan z Plzně. U něj doma mu z dílny Josefa Zajíčka dělá radost nová kuchyň, noční stolky, poličky, obložky na schody, skříňka do koupelny, botník a předsíňová stěna. Podle něho je Josef Zajíček vždy dobře naladěný, usměvavý a ochotný prodiskutovat jakýkoliv problém týkající se dřeva.

Úspěch své živnosti připisuje Josef Zajíček několika zásadám. Především pracovat kvalitně a dodržet termín. „Zákazníci se ke mně vrací. Když už pro někoho udělám třeba schody a on se na mě třeba za rok obrátí, že potřebuje nový práh, nemůžu ho odmítnout.“

Nejlepší odměnou po práci je pro Josefa Zajíčka cestování a hokej. Přesto, že pracuje ve své dílně celý týden včetně sobot a nedělí, čas na sport si najde.

Josefa Zajíčka jsme se zeptali na tajemství jeho úspěchu.

Prozraďte nám, co podle vás děláte lépe než ostatní a kvůli čemu se vaši zákazníci stále vracejí?
Snažím se vyrobit zákazníkovi vše, na co si vzpomene a co já zvládnu. Zatím jsem zvládl všechno a před ničím jsem neutekl. Se zákazníkem se na jeho výrobku vzájemně domluvíme, pokud něco technicky nejde, hledáme společné řešení. Zákazník musí být s výrobkem spokojený.

Na co se nejvíce těšíte po dni plném práce?
Přestože jsem většinou po dni plné práce dost unavený, rád si zahraji hokej. Je to sice zase aktivita, ale úplně jiná. Pročistím si hlavu, zapomenu na všechny starosti. Rád také jezdím s rodinou na dovolenou do Chorvatska a tam odpočívám.