Realitní kancelář Shiffer-reality - nabízíme prodej i pronájem nemovitostí - rodinné domy, byty,pozemky, chaty, chalupy a nebytové prostory. Věříme, že si z naší nabídky vyberete nemovitost,která bude splňovat všechny Vaše požadavky. Naše realitní kancelář se zaměřuje předevšímna prodej bytů, pronájem bytů, prodej domů,pronájem domů, prodej nebytových prostor,pronájem nebytových prostor, prodej pozemků.
Sny se plní s SHIFFER REALITY
konktaktujte nás
volejte: 731 164 109
pište: info@shiffer-reality.cz

Rychlá volba:

Kozel ocenil nejšikovnějšího fachmana Plzeňska

Město Touškov - Velkopopovický Kozel společně s vámi našel a ocenil nejšikovnějšího fachmana z vašeho regionu. Šikovný truhlář Josef Zajíček vyhrál pivo na rok zdarma. Jeho motto zní: „Když zakázku nestihnu já, mohl by ji stihnout někdo jiný.“ O vítězi rozhodli svými hlasy naši čtenáři. Gratulujeme!

Oceněný truhlář Josef Zajíček z Města Touškova.

Důkazem toho, že poctivé řemeslo u nás ještě nevymřelo a že stále ve svém okolí můžete narazit na kvalitní řemeslníky se zlatýma ručičkama, je výsledek hlasování o nejlepšího fachmana Plzeňska. Toho se Velkopopovický Kozel společně s Deníkem rozhodl najít a odměnit za jeho poctivou práci a řemeslný kumšt.

Nakonec se nám podařilo i díky vašim tipům najít v plzeňském regionu takovýchto fachmanů dokonce celou řadu.

Josef Zajíček se sice vyučil opravářem zemědělských strojů, ale tuhle profesi nikdy nedělal. Jezdil s kamionem a potom začal pracovat u jedné firmy jako truhlář. Práce se dřevem ho natolik zaujala, že si udělal rekvalifikační kurz a od roku 2004 soukromě podniká.

Pan Zajíček je vždy dobře naladěn, usměvavý a ochotný s každým zákazníkem prodiskutovat jakýkoliv problém týkající se dřeva a hlavně dodržet termín zakázky. Jeden ze spokojených zákazníků Josef Hartan z Plzně jej navrhl do soutěže. „Jde opravdu o výjimečného řemeslníka. Jsem proto moc rád, že se vítězem stal právě on, výhru si zaslouží,“ dodal Hartan.

Na Josefu Zajíčkovi nás zaujalo především jeho nadšení a poctivost, s kterou každý den přistupuje ke své práci. „Je to pro mě velká čest, že jsem vyhrál. Potěšilo mě to a určitě je to dobrá propagace. Už se mi ozvala jedna paní, která si přečetla článek, že jsem její člověk a chce ode mne udělat nová okna, dveře a stěnu na chatu,“ dodává.

Pana Zajíčka jsem se zeptala, jak s odměnou od Velkopopovického Kozla naloží. „Rozdělím se s kamarády, se kterými chodím hrát hokej. Ale protože většina z nich jezdí na hokej autem, pozvu je ke mně do dílny,“ říká Josef Zajíček a rozhlíží se po dílně, kam si dá plaketu od Kozla.