Realitní kancelář Shiffer-reality - nabízíme prodej i pronájem nemovitostí - rodinné domy, byty,pozemky, chaty, chalupy a nebytové prostory. Věříme, že si z naší nabídky vyberete nemovitost,která bude splňovat všechny Vaše požadavky. Naše realitní kancelář se zaměřuje předevšímna prodej bytů, pronájem bytů, prodej domů,pronájem domů, prodej nebytových prostor,pronájem nebytových prostor, prodej pozemků.
Sny se plní s SHIFFER REALITY
konktaktujte nás
volejte: 731 164 109
pište: info@shiffer-reality.cz

Rychlá volba:

Město Touškov - Pokud hledáte šikovného truhláře, který vám vyrobí cokoliv a zároveň splní vaši představu, není zde nikdo jiný než Josef Zajíček z Města Touškova. Pod jeho rukama vznikají okna, dveře, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, můstky přes zahradní jezírka nebo mlýnská kola.

Město Touškov - Velkopopovický Kozel společně s vámi našel a ocenil nejšikovnějšího fachmana z vašeho regionu. Šikovný truhlář Josef Zajíček vyhrál pivo na rok zdarma. Jeho motto zní: „Když zakázku nestihnu já, mohl by ji stihnout někdo jiný.“ O vítězi rozhodli svými hlasy naši čtenáři. Gratulujeme!

Zobrazuji všechny záznamy. ( celkem 2)