Realitní kancelář Shiffer-reality - nabízíme prodej i pronájem nemovitostí - rodinné domy, byty,pozemky, chaty, chalupy a nebytové prostory. Věříme, že si z naší nabídky vyberete nemovitost,která bude splňovat všechny Vaše požadavky. Naše realitní kancelář se zaměřuje předevšímna prodej bytů, pronájem bytů, prodej domů,pronájem domů, prodej nebytových prostor,pronájem nebytových prostor, prodej pozemků.
Sny se plní s SHIFFER REALITY
konktaktujte nás
volejte: 731 164 109
pište: info@shiffer-reality.cz

Rychlá volba:

Sny se plní s Shiffer-reality

 

Vážení klienti,

 

zabýváme se zprostředkováním prodeje, koupě či pronájmu všech druhů nemovitostí – bytové jednotky, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty, nebytové i komerční prostory, a to zejména v Plzeňském kraji. 

Pro naše klienty zajišťujeme poradenství v oblasti financování, úvěrování a investic. Spolupracujeme se všemi bankovními institucemi na českém trhu prostřednictvím našeho hypotečního poradce, který je schopen, na základě individuálního přístupu, zajistit ten nejvýhodnější úvěr, který Vám bude tzv. ušit na míru. Jsme ochotni za Vás jednat s institucemi jako je katastrální, finanční či stavební úřad, ČEZ a RWE nebo bytové družstvo. Rádi Vám poskytneme užitečné rady spojené jak s prodejem či koupí, v průběhu prodeje či koupě, tak i po skončení těchto aktivit. 

Přestože jsme na realitním trhu od jara 2008, máme za sebou již několik let zkušeností a praxe v tomto oboru. Začínali jsme jako realitní makléři, kteří postupem času pronikali do zákonitostí realitní činnosti a chtěli stále více a více. Hlavním důvodem osamostatnění se byl fakt maximálního uspokojení potřeb našich klientů a vize splnit sny  ostatním lidem a to hlavně těm, kteří nemají zkušenosti na realitním trhu. 

Cílem naší činnosti je zajistit individuální přístup ke každému, kdo se rozhodne realizovat splnění svého snu.

 

 

 

Na základě nezávislého marketingového průzkumu bylo portálu o bydlení REALT.cz doporučeno udělit nám pečeť "Doporučuje REALT - nejlepší server o bydlení".

REALT - nejlepší server o bydlení